Біля ВДНГ відремонтували підземний перехід. Тепер тут є мурал (фото)

Фото: пресслужба ВДНГ Об этом сообщает censoru.in.ua со ссылкой на СМИ.Біля Виставкового центру відкрили після ремонту підземний перехід, повідомляє пресслужба ВДНГ.

Стіни розмалювала студія Paint Hunters. У мурал між зображеннями квітів інтегрували логотипи ВДНГ, Atlas Weekend і самих Paint Hunters.

Фото: пресслужба ВДНГТакож, як повідомляє пресслужба, оновили освітлення й очистили стоки.

Фото: пресслужба ВДНГПартнерами ремонту стали фестиваль Atlas Weekend, бізнес-акселератор OMNI Campus, Midgard School, ресторан Hayloft та компанія «Імекс-мерчендайз».

Фото: пресслужба ВДНГПерехід перекривали з 27 червня. Це єдиний перехід через проспект Академіка Глушкова, яким можна потрапити від метро «Виставковий центр» до ВДНГ. Коли у 2011 році побудували цю станцію, то зекономили на виходах.

Раніше у цьому переходу також були стінописи, присвячені Євро-2012.

Мурал, зроблений до Євро-2012. Фото: VgorodeПерехід відремонтували напередодні фестивалю Atlas Weekend, який проходитиме 9-14 липня на ВДНГ.

Перехід до ремонту. Фото: rubryka.comУ травні КМДА видала розпорядження про будівництво прямого виходу зі станції метро «Виставковий центр» до ВДНГ. Цього року буде розроблено проектну документацію, а у 2020 році планують завершити роботи.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/09/bilya-vdng-vidremontuvaly-pidzemnyj-perehid-teper-tut-ye-mural-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя