Бойко та Медведчук знову поїхали до Москви і зустрілись з прем’єром Росії Медведєвим

Бойко та Медведчук знову поїхали до Москви і зустрілись з прем’єром Росії Медведєвим Фото: job-sbu.org

Медведєв розповів, що запросив на цю зустріч вищу раду партії "Єдина Росія", аби "розпочати діалог з Україною", повідомляє "Громадське". Об этом сообщает upa-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Говорити ми готові на будь-які теми з урахуванням того, що останнім часом був дефіцит спілкування", — сказав російський прем’єр.

За словами Медведєва, партійний діалог між Україною та Росією "практично згорнутий", тому "Єдина Росія" підтримує намір "Опозиційної платформи" відновити його.

Також прем’єр РФ побажав партії Бойка-Медведчука успіху на майбутніх парламентських виборах, аби "Опозиційна платформа" могла сформувати правлячу коаліцію.

Медведчук, зі свого боку, заявив, що на чільному місці в парламентській кампанії стоїть питання миру на Донбасі. Він наголосив, що без співпраці з Росією цього миру не досягнути.

Нагадаємо, на початку червня Бойко і Медведчук їздили в Санкт-Петербургдо глави "Газпрому" Олексія Міллера, щоб обговорити газове питання, оскільки "Газпром" хоче відновити продаж газу в Україну.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/boyko_ta_medvedchuk_znovu_poihaly_do_moskvy_i_zustrilys_z_premierom_rosii_medvedievym_296468.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя