Пашинський: реанімація справи та спроба посадити мене до в’язниці – це помста Портнова


Сьогодні Портнов знову отримав можливість впливати на правоохоронну та судову системи, вважає Пашинський

Про це екснардеп Сергій Пашинський написав на своїй сторінці у Facebook. Об этом сообщает ukranews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Сьогодні слідчі ДБР вручили мені підозру у старій справі — «справі Хімікуса», вирішується питання щодо взяття мене під варту. Переконаний, що реанімація справи та спроба посадити мене до в’язниці – це помста Портнова", — вважає Пашинський.

За словами Пашинського, екс-юрист Януковича вважає його ледь не головною причиною своїх бід та обрав як мішень для помсти.

"Сьогодні Портнов знову отримав можливість впливати на правоохоронну та судову системи — фабрикувати справи, підминати під себе право і закон, переслідувати і зводити особисті рахунки. Реанімація старої справи щодо мене, — це, насамперед, помста за те, що після Революції Гідності йому довелося розпрощатися з вкраденими активами", — додав Пашинський.

Також Пашинський висловився по суті пред’явлених звинувачень.

"Упевнений у своїй правоті і законності дій. Ніч, п’яний кримінальний елемент погрожує дружині, б’є тебе пляшкою по голові, — будь-який чоловік в такій ситуації зобов’язаний захищати свою родину та себе", — впевнений він.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/pashynskyy_reanimaciya_spravy_ta_sproba_posadyty_mene_do_vyaznyci_ce_pomsta_portnova”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя